Team

Daan Bultje
Directeur

T: 050 800 32 66
E: daan.bultje@hannn.eu

Nick Cramer
Projectcoördinator

T: 050 800 32 64
E: nick.cramer@hannn.eu

Allette Snijder
Project- communicatiemedewerker

T: 050 800 32 66
E: allette.snijder@hannn.eu
 

Lieke 't Hart
Trainee communicatie en projecten

T: 050 211 19 07
E: lieke.t.hart@hannn.eu

Kaila Ronde
Junior communicatiemedewerker
(Healthy Ageing Tour)

T: 050 800 32 66
E: office@hannn.eu

 

Mark Kats
Innovatiemakelaar Voeding en Gezondheid

E: mark.kats@katsfoodconsulting.nl

 

Joan Boelens
Innovatiemakelaar Gezonde Leefstijl

T: 06 53 10 67 52
E: joan@bewegingscentrumleeuwarden.nl